Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Grupi Erė e Tepelenės — Fryn veri mbi Tepelenė    


Albume tė tjerė nga   •Grupi Erė e Tepelenės
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Fryn veri mbi Tepelenė  Fryn veri mbi Tepelenė 864
2  Vishe fustan e nusėrisė  Vishe fustan e nusėrisė 677
3  Do t’mė mari malli  Do t’mė mari malli 642
4  Kur mė dhe ujė tė pija  Kur mė dhe ujė tė pija 543
5  Gonxhe trėndafil  Gonxhe trėndafil 530
6  Syri yt i bukur  Syri yt i bukur 520
7  Te rrapi nė Dervenė  Te rrapi nė Dervenė 496
8  Tundi tundi hajmalitė  Tundi tundi hajmalitė 471
9  Hajde hajde vashė  Hajde hajde vashė 415
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja