Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Sinan Vllasaliu — Luj moj Kosovare    


Albume tė tjerė nga   •Sinan Vllasaliu
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Unė e kam njė shok  Unė e kam njė shok 1770
2  Selman Kadria  Selman Kadria 1473
3  Nė rini kam ardh nė kurbet  Nė rini kam ardh nė kurbet 1349
4  Vetė mė the tė dua  Vetė mė the tė dua 1270
5  Jeta ikėn  Jeta ikėn 1198
6  Dukane  Dukane 1088
7  Luj moj Kosovare  Luj moj Kosovare 1066
8  Ku ke rrushe  Ku ke rrushe 988
9  Je dhe ti  Je dhe ti 900
10  Mallkimi  Mallkimi 885
11  Hyr ne valle  Hyr ne valle 881
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja