Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Nazif Ēela — Notoj nė ison e kėngės    


Albume tė tjerė nga   •Nazif Ēela
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Udhė e mbarė o bijtė e mirė  Udhė e mbarė o bijtė e mirė 807
2  Krisma jote nė Paris  Krisma jote nė Paris 637
3  Malli i refugjatit  Malli i refugjatit 538
4  Ku e shkove djalėrinė  Ku e shkove djalėrinė 488
5  Legjenda e urės  Legjenda e urės 430
6  Para bustit tė De Radės  Para bustit tė De Radės 407
7  Korrieri dhe baresha  Korrieri dhe baresha 405
8  Gjigandi qė flet i heshtur  Gjigandi qė flet i heshtur 365
9  Dallgė deti  Dallgė deti 353
10  Legjenda e Ymer Agės  Legjenda e Ymer Agės 332
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja