Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Ilirėt — Ilirėt    


Albume tė tjerė nga   •Ilirėt
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Oj Kosovė sa fort tė dua  Oj Kosovė sa fort tė dua 1863
2  Gurbetqari  Gurbetqari 1556
3  Sa e madhe ėshtė Shqipnia  Sa e madhe ėshtė Shqipnia 1537
4  Sa e sa vite  Sa e sa vite 1437
5  Nė tren pėr Pėrzeren  Nė tren pėr Pėrzeren 1270
6  Me tjetrin pranė mė kalonte  Me tjetrin pranė mė kalonte 1243
7  Kazanova  Kazanova 1122
8  Treni i fundit  Treni i fundit 1080
9  Malėsorja  Malėsorja 1024
10  Gajdexhiu  Gajdexhiu 1011
11  Ēiribi-ēiribu-ēiribamba  Ēiribi-ēiribu-ēiribamba 887
12  Zgjohu Kosovė  Zgjohu Kosovė 870
13  Ah Selvo oj Selvi  Ah Selvo oj Selvi 841
14  Stambolli kundėrmon  Stambolli kundėrmon 746
15  Kush ka bon  Kush ka bon 689
16  Kazablanka  Kazablanka 684
17  E para dhe e fundit  E para dhe e fundit 650
18  Tė mė zgjosh nga gjumi djalė  Tė mė zgjosh nga gjumi djalė 621
19  Heroi  Heroi 587
20  Oj tirani  Oj tirani 557
21  E pėrditshmja jonė  E pėrditshmja jonė 515
22  Nė mėnyrėn tėnde jeto  Nė mėnyrėn tėnde jeto 498
23  Ah Selvo oj Selvi  (remix)  Ah Selvo oj Selvi (remix) 472
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja