Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Antologjia Botėrore — Muzikė Shqiptare    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Ajkuna qan Omerin  Ajkuna qan Omerin 334
2  Ēobankat  Ēobankat 288
3  Dallėndyshe e vogėl  Dallėndyshe e vogėl 313
4  Emine  Emine 1004
5  Ezmerkė mė ishe  Ezmerkė mė ishe 231
6  Kaba me klarinet  Kaba me klarinet 364
7  Kaba me violin  Kaba me violin 422
8  Kėnga e bariut  Kėnga e bariut 498
9  Lonte beu me hankon  Lonte beu me hankon 387
10  Mallkim  Mallkim 208
11  Melodi e gajdexhiut  Melodi e gajdexhiut 379
12  Motra dhe vėllai  Motra dhe vėllai 512
13  Qerbela Kerbela  Qerbela Kerbela 374
14  Vajtim  Vajtim 251
15  Valle e Osman Takės  Valle e Osman Takės 679
16  Valle e vajzave  Valle e vajzave 796
17  Valle pogonishte  Valle pogonishte 635
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja