Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Bleona Qereti — Nėse mė do fort    


Albume tė tjerė nga   •Bleona Qereti
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Adoleshenca  Adoleshenca 469
2  Dhe prapė jam kthyer  Dhe prapė jam kthyer 300
3  Djemtė e mahallės  Djemtė e mahallės 366
4  Era  Era 551
5  Kam qejfin tim  Kam qejfin tim 562
6  Lermėni  Lermėni 355
7  Mos ik  Mos ik 521
8  Nėse mė do fort  Nėse mė do fort 804
9  Pėrse tė vuajmė  Pėrse tė vuajmė 226
10  Premtim i harruar  Premtim i harruar 212
11  Si tė panjohur  Si tė panjohur 242
12  Tek parku i humbur  Tek parku i humbur 218
13  Vetėmashtrimi  Vetėmashtrimi 201
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja