Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Bleona Qereti — Nėse mė do fort    


Albume tė tjerė nga   •Bleona Qereti
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Nėse mė do fort  Nėse mė do fort 803
2  Kam qejfin tim  Kam qejfin tim 561
3  Era  Era 550
4  Mos ik  Mos ik 520
5  Adoleshenca  Adoleshenca 467
6  Djemtė e mahallės  Djemtė e mahallės 365
7  Lermėni  Lermėni 354
8  Dhe prapė jam kthyer  Dhe prapė jam kthyer 299
9  Si tė panjohur  Si tė panjohur 241
10  Pėrse tė vuajmė  Pėrse tė vuajmė 225
11  Tek parku i humbur  Tek parku i humbur 217
12  Premtim i harruar  Premtim i harruar 211
13  Vetėmashtrimi  Vetėmashtrimi 200
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja