Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Bujar Uka — Live    


Albume tė tjerė nga   •Bujar Uka
Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Aman Aman Amerik  Aman Aman Amerik 828
2  Bylbyl  Bylbyl 449
3  I vetmuar jam nė halle  I vetmuar jam nė halle 356
4  Instrumentale  Instrumentale 214
5  Kanga e Mahmut Pashės  Kanga e Mahmut Pashės 326
6  Largohesh prej meje  Largohesh prej meje 232
7  Moj voglushe  Moj voglushe 207
8  Oh gurbet  Oh gurbet 442
9  Oh kanga ime  Oh kanga ime 305
10  Prej merakut tand  Prej merakut tand 461
11  Sa t'jam gjallė  Sa t'jam gjallė 228
12  Sytė e mij & Hajde moj Nazėlije  Sytė e mij & Hajde moj Nazėlije 274
13  Ti ma dhe besėn  Ti ma dhe besėn 333
14  Ti nuk ke zemėr  Ti nuk ke zemėr 574
15  Vajzėn qė kam dashuru  Vajzėn qė kam dashuru 405
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja