Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Vaēe Zela — Vaēe Zela    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Djaloshi dhe shiu  Djaloshi dhe shiu 2059
2  Valsi i lumturisė  Valsi i lumturisė 1652
3  Sot jam 20 vjeē  Sot jam 20 vjeē 1387
4  Nė shtėpinė tonė  Nė shtėpinė tonė 1280
5  Esperanca  Esperanca 1246
6  Lėmza  Lėmza 1185
7  Rritim jetėn tonė  Rritim jetėn tonė 1112
8  Fėmija i parė  Fėmija i parė 1044
9  Tė lumtur tė dua  Tė lumtur tė dua 958
10  Natėn vonė  Natėn vonė 891
11  Nuk e fshehim dashurinė  Nuk e fshehim dashurinė 828
12  Kur jam pranė teje  Kur jam pranė teje 792
13  Nė ēdo zemėr mbjell gėzim  Nė ēdo zemėr mbjell gėzim 763
14  Mesnatė  Mesnatė 726
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin
    Vaēe Zela — Kėnga ime    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Malli pėr Mėmėdhenė  Malli pėr Mėmėdhenė 1163
2  Rrjedh nė kėngė e ligjėrime  Rrjedh nė kėngė e ligjėrime 943
3  Kėngėt e popullit tim  Kėngėt e popullit tim 878
4  Gjyshja  Gjyshja 843
5  E dua vendin tim  E dua vendin tim 713
6  Valsi i lumturisė  Valsi i lumturisė 669
7  Sot jam 20 vjeē  Sot jam 20 vjeē 637
8  Lemza  Lemza 580
9  Fėmija i parė  Fėmija i parė 530
10  Nė shtėpinė tonė  Nė shtėpinė tonė 523
11  Djaloshi dhe shiu  Djaloshi dhe shiu 495
12  Natėn vonė  Natėn vonė 449
13  Mesnatė  Mesnatė 426
14  Kur jam pranė teje  Kur jam pranė teje 410
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja