Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  Albumet  
351 albume janė renditur sipas emrit tė artistit.
Rendit sipas: [ emrit tė artistit ] [ emrit tė albumit ] [ numrit tė vizitave ]

Nr.  Albumi   Artisti   Nr. Kėngėve Nr. Vizitave
1  17 Hite tė pėrjetshme 17 Hite 17 144.581
2  8 Mrekullitė e kėngės 8 Mrekullitė e kėngės 8 15.799
3  Mbretėreshė e Robėreshė Adelina Ismajli 10 7.630
4  100% Zeshkane Adelina Ismajli 10 13.978
5  Prej fillimit Adelina Ismajli 17 11.008
6  Nuk jam sex bombė Adelina Ismajli 15 62.668
7  Kėngė qė shėrojnė plagė Afrim Muēiqi 8 9.712
8  Qaj kitarja ime Agim Tejeci 11 11.804
9  Ėndrrat e mia Agim Tejeci 9 8.255
10  Moj laroke Agron Berisha 23 8.577
11  Fllad nė shkretėtirė Alban Skėnderaj 8 12.215
12  Shqiptari jetofsh nė breza Aleksandėr Gjelaj 7 9.564
13  The best Aleksandėr Gjoka 8 9.654
14  Mos ik Alfred Meēo 10 13.028
15  Larg urrejtjes Alqi Boshnjaku 14 8.688
16  Ti gjithmonė je pikė loti Altin Shira 10 11.824
17  Natė Vjeshte Altin Sulku 13 9.971
18  Amet Azizi Amet Azizi 9 7.417
19  Malli Anita Bitri 10 8.394
20  Mė do apo s`mė do Anita Take 16 10.107
21  Kėngė Labe Ansambli Ēipini 11 9.017
22  Labėria ime Ansambli Folklorik 12 9.962
23  Kėngė polifonike Ansambli i Tiranės 18 11.204
24  Kėngė dhe valle Ansambli i Tiranės 12 10.463
25  Muzikė Shqiptare Antologjia Botėrore 17 10.370
26  Kur m’do kėnga, jam e madhe Arba Mehmeti 10 6.103
27  Ja ku jam Ardit Gjebrea 14 9.281
28  Vargje pėr veten Ardit Gjebrea 10 10.276
29  Projekt Jon Ardit Gjebrea 16 12.726
30  Tango Ardjan Trebicka 10 8.746
31  Dhe deti na ka zili Ardjan Trebicka 10 9.789
32  Do bėhem cigan Ardjan Trebicka 10 9.748
33  The Blue Violin Arens Leka 11 7.066
34  Marshi i UĒK-sė Arif Vladi 17 9.952
35  Hitet Armend Rexhepagiqi 14 9.095
36  Nata e fundit Artan Kola 10 11.135
37  Njė puthje borxh mė ke Artan Xhija 10 6.943
38  Autograf pėr ty Artan Xhija 10 10.789
39  Larg syve, larg zemrės Artiola Toska 12 9.450
40  Nji filxhon u bo sebep Artiola Toska 10 8.417
41  Mos u lodh kot Artiola Toska 10 8.589
42  Pse kam frikė Artiola Toska 8 9.405
43  Ti dhe unė Asgjė Sikur Dielli 8 7.706
44  Tundu bejke Aurela Gaēe 8 10.793
45  Ēile zemrėn Aurela Gaēe 10 9.125
46  The Best Aurela Gaēe 9 9.916
47  Superxhiro Aurela Gaēe 9 9.798
48  Hitet Avni Aliu 18 7.696
49  Gocė Pejane Bedri Islami 11 8.319
50  Live me Qumilat Berati 8 52.092
51  Njė ditė Maji Besnik Shateli 8 7.908
52  Besnikėt Besnikėt 14 7.976
53  Live Bitonia 10 6.957
54  Ik mėso si dashurohet Bleona Qereti 12 10.713
55  S`mė bėhet vonė Bleona Qereti 8 9.915
56  Nėse mė do fort Bleona Qereti 13 9.034
57  Bojken Lako Bojken Lako 10 7.998
58  Nuk jam ma sikur atėherė Bujar Qamili 10 17.751
59  Live Bujar Uka 15 7.444
60  Kthehu ti... Bujar Uka 8 7.783
61  Hitet Cani Cani 13 11.716
62  Kėngė nga zemra Ēervadiku, Fejza, Nikprelaj 10 10.440
63  Kėngė tė zgjedhura qytetare Dani & Sofra Pejane 4 10.485
64  Fontane dėshirash Dani, Irma, Gili, Sinani 11 9.133
65  Telefoni anonim Dashnor Diko 10 8.710
66  S'jam fajtor se jam Shqiptar Dava Gjergji 9 9.238
67  Dhimbje dashurie Dhimbje dashurie 10 9.181
68  Izolimi vdes Djemtė e detit 9 8.330
69  Kėnga Labe, O kėnga ime Djemtė e Vlorės 13 8.653
70  Kėngė dasme Dy Bilbilat 14 11.201
71  S’dua hiē Edona Llalloshi 10 6.528
72  Borxhi i dashurisė Edona Llalloshi 10 8.965
73  Djali i Kosovės trime Edona Llalloshi 21 10.233
74  Pikė nė zemėr Edona Llalloshi 10 7.509
75  Ke diēka qė mė pėlqen Elda Shabani 10 10.668
76  Pėrtej Eli Fara 7 9.281
77  Mė thotė zemra Eli Fara 9 10.332
78  Po tė pres Eli Fara 8 10.120
79  Popullore Eli Fara 12 10.545
80  Elita 5 Elita 5 18 9.343
81  Si Merlin Monro Elita 5 10 15.791
82  Vetėm pėr ju Elita 5 16 9.425
83  Bardh e Zi Elita 5 10 8.967
84  Nė duart e mia Eliza Hoxha 10 8.745
85  100% Eliza Hoxha 9 7.681
86  Trėndelinė dhe kėngė Ema Qazimi 17 11.638
87  Beqare jam betu Eranda Libohova 8 9.713
88  Mė thuaj po Erjon Korini 8 7.359
89  Pėr njė dashuri Ermal Fejzullahu 10 6.975
90  Kėngė nga festivalet Ermira Babaliu 10 8.722
91  Pres... Ermira Babaliu 10 8.395
92  Serenata Korēare Ermira Babaliu 9 13.226
93  Flladi i Jugut nė kėngė Evgjeni Ēulli 12 7.356
94  Jemi ushtar tė Dukagjinit Fanushe Ahmetaj 10 7.122
95  Kėngė nga jugu Fatmir Dule 17 11.343
96  Lulja e Bjeshkės Fatmira Breēani 9 10.505
97  Kėrcimtarja Fatmira Breēani 10 11.212
98  Tingujt e zemrės Fatmira Nikolla 10 8.785
99  Traditat Vokale Festivali i Beratit (1995) 23 8.388
100  Live Fisnikėt 19 9.412
101  Popullore tė Shqipėrisė sė mesme Fitnete Rexha 18 14.985
102  Humba pranverėn Franēesk Radi 10 9.546
103  Muzikė Fshatare Fshatare 20 8.813
104  Pėrshėndetje nga Prishtina Gafur Murati 9 6.360
105  Mirupafshim Ganimete Abazi 11 8.350
106  U knaqėm t'u knaq Ganimete Abazi 10 7.644
107  Potpuri kėngėsh Ganimete Jashanica 9 7.842
108  Dy zemra Ganimete Jashanica 16 9.297
109  Ēdo njeri ka njė mister Gena 10 8.320
110  Mos mė shiko Genta Ismajli 9 7.307
111  Mė e fortė jam unė Genta Ismajli 9 6.919
112  Liridona Gėzim Nika 16 10.024
113  O sa mirė qė jam shqiptar Gėzim Nika 10 7.522
114  Unė e dua Shqipėrinė Gėzim Nika 8 9.808
115  Aktore e pėrkryer Gili 11 8.492
116  Shigjeta e Amorit Gili 12 9.045
117  Studenti Gili 9 8.899
118  Fol Shqip Gili 10 10.384
119  Qaj & Qesh Gjergji Jorgaqi 12 7.713
120  Hitet Gjurmėt 18 7.566
121  Moj raki moj shkumbi Gramoz & Ylber Gjini 10 8.834
122  More trėndafil Grupi Erė e Tepelenės 11 6.557
123  Fryn veri mbi Tepelenė Grupi Erė e Tepelenės 9 7.003
124  Ali Pashai Grupi i Tepelenės 10 11.127
125  Ali Pashai (vol. 2) Grupi i Tepelenės 10 56.183
126  Zanė e malit Hajro Ceka 8 7.821
127  Sytė e kaltėr Hajro Ceka 15 7.433
128  Live Hajro Ceka 12 7.662
129  Lum e lum si jem kojshi Hanė Nikprelaj 10 7.891
130  Larg u largova Haxhi Dauti 8 7.205
131  Valle e kaba Hekuran Xhambali 9 9.659
132  Kolazh '98 Hitet Euroliza 19 8.750
133  Njė kėngė pėr ty Hysni Klinaku 8 5.767
134  Kėngė dhe valle nga Jugu Idajet Ibrahimi 7 7.517
135  Bota e rinisė Ilir Shaqiri 12 10.789
136  Kujdes lirinė Ilir Shaqiri 16 10.547
137  Lugina e dashurisė Ilir Shaqiri 10 8.352
138  Jam kėtu Ilir Shaqiri 15 9.664
139  Garda e Kosovės Ilir Shaqiri 8 9.491
140  E di njė kėngė pėr ty Ilir Shaqiri 8 7.854
141  Kėngėt e pėrndritjes Ilir Shaqiri 16 12.393
142  Ringjallje Ilir Shaqiri 15 11.059
143  Dridhe Shkup e Shkodėr Ilir Shaqiri 8 8.046
144  Ti je melodia Ilir Veliu 10 7.603
145  Ilirėt Ilirėt 23 7.841
146  Ylli im Inva & Pirro Ēako 5 8.068
147  Dy shelege nė njė portė Irini Qirjako 9 9.778
148  Kėngėt e Atdheut Irini Qirjako 9 8.747
149  23....53 Irma Libohova 8 8.161
150  Mollaxhiu Irma Libohova 8 9.552
151  Kosovė, oj nėnė Ismet Peja 12 10.135
152  Jugu nė kėngė Jugu nė kėngė 10 7.673
153  Ditari i jetės Kadri Ismaili 10 7.173
154  Drandofiles Kadri Ismaili 15 7.507
155  Ai fillim i dashurisė Kadri Ismaili 10 7.417
156  Serenata Kastriot Tusha 12 9.845
157  Kėngė magjike Kėngė magjike 15 8.298
158  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 8 Kėngėt e Shekullit 11 71.616
159  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 5 Kėngėt e Shekullit 12 9.638
160  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 2 Kėngėt e Shekullit 12 9.346
161  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 10 Kėngėt e Shekullit 11 9.278
162  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 7 Kėngėt e Shekullit 11 8.226
163  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 4 Kėngėt e Shekullit 12 8.568
164  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 1 Kėngėt e Shekullit 12 62.458
165  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 9 Kėngėt e Shekullit 11 8.279
166  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 6 Kėngėt e Shekullit 11 8.783
167  100 Kėngėt e Shekullit - vol. 3 Kėngėt e Shekullit 12 12.699
168  Kėngė Kėrēovare Kėrēovarė 9 6.439
169  Don Juan Kledi 8 6.066
170  Dashnija Kledi 8 7.941
171  Mos mendo se t'kam harru Kledi 8 7.996
172  Kollazh 2001 Kollazh 2001 16 7.355
173  Kėngė Kosovare Kosova 17 9.074
174  Buqetė me kėngė Kozma Dushi 14 7.914
175  Pėrrallė e vėrtetė Kristi 10 7.011
176  I’m from Tirana Kujtim Prodani 12 7.058
177  Kėngė tė zgjedhura Kujtim Shehu 8 6.291
178  Kaba nga Pėrmeti Laver Bariu 13 9.369
179  Kėngė nga qyteti i trėndafilave Laver Bariu 13 9.920
180  Popullore Laver Bariu 17 9.319
181  Miss bukuria Ledina Ēelo 10 8.461
182  Krejt ndryshe Leonora Jakupi 10 8.137
183  Kėngė popullore Dibrane Liri Rasha 18 8.702
184  Kėngė Arbėreshe Lirio Nushi 11 9.778
185  E si ta them Lori 10 9.328
186  Lotėt e dashurisė Lotėt e dashurisė 15 8.457
187  2 dele 300 pare Luan Rrapushi 9 7.969
188  Nė vetmi jeta s'kalohet Luēi Raja 9 7.235
189  Njė herė vjen vera kah dera M. Ferati, Sh. Behluli 7 9.920
190  Nusja Jonė Mahmut Ferati 10 8.257
191  Mall pėr Ēamėrinė Mall pėr Ēamėrinė 10 7.519
192  Mė shihni ēiltėr si ju shoh Manjola Nallbani 11 8.360
193  Mitrovica Marigona 9 8.739
194  Mysafiri i mallkuar Mariza Ikonomi 12 9.172
195  Ēka ka zemra Meda 8 75.869
196  Syri yt mė thirri n`zemėr Mehdi Berisha 10 5.522
197  Melodi tė pavdekshme Melodi tė pavdekshme 15 69.597
198  Ēlirimtares Mera Zymeri 8 7.452
199  Shiu i Prishtinės Mera Zymeri 8 8.086
200  Kur ka dasėm Shqiptaria Mera Zymeri 19 7.841
201  Merita Halili Merita Halili 8 9.634
202  Kėngė popullore tė zgjedhura Merita Halili 15 10.232
203  Kėnga jonė Merita Spahiu Muēiqi 11 7.470
204  O Zot Meta 8 6.592
205  I numėroj yjet nė qiell Meta 16 6.246
206  Binte shiu Mihallaq Andrea 10 8.431
207  Kėngė Korēare Mihallaq Andrea 15 12.723
208  Serenata Korēare Mimoza Paraveli 9 9.359
209  Minatori Minatori 18 9.622
210  Njeriu i fundit nė planet Minatori 10 7.340
211  Mė mungon Miranda Hashani 13 8.568
212  Mister Mister 10 7.060
213  Popullore tė zgjedhura dasme Moli 12 8.812
214  Arvanitase Motrat Libohova 10 8.282
215  Se n'parajsė gurbet nuk ka Motrat Mustafa 8 10.615
216  Tė kam motėr ty dhe kėngėn Motrat Mustafa 8 9.933
217  Prej Kosove e nė Prevezė Motrat Sulejmani 13 8.755
218  Mozaik kėngėsh nga jugu Mozaik jugu 13 8.601
219  Kėnga na bashkoi zemrat Murat & Flutura Meta 10 7.511
220  Fol njė herė mė buzėqesh Myzafer Koliqi 8 7.925
221  Kėngė popullore Naile Hoxha 19 8.478
222  Naser Dula Naser Dula 13 6.956
223  Notoj nė ison e kėngės Nazif Ēela 10 6.608
224  Syri yt Nertila Vreto 9 7.320
225  Potpuri Elbasani Nevruz Nuredini 6 6.554
226  Bilbili i kėngės Shqipe Nexhmije Pagarusha 10 8.247
227  Ti s`ke shpirt Nikollė Nikprelaj 14 6.688
228  Kosovė, djep i shpirtit tim Nimon Mushkolaj 13 6.798
229  Jam kėngėtar Nimon Mushkolaj 10 5.984
230  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 2 Nostalgji 10 7.657
231  Nostalgjia e viteve '80 - vol. 1 Nostalgji 16 7.847
232  Live Nysret Muēiqi & Corona 14 6.769
233  Nuk je ti Oda 14 8.106
234  Vlugu i rinisė Okteti Okarina 8 7.219
235  Shkėmbi i kujtimit Osman Shehu 15 9.000
236  Mos mė mundo Pajtim Struga 11 7.554
237  Kėngė popullore tė zgjedhura Parashqevi Simaku 7 9.328
238  Jehonė nga Iliria Parashqevi Simaku 10 7.234
239  Kėngė nga festivalet nė RTSH Parashqevi Simaku 16 9.475
240  Dil moj dil Perlat e Jugut 10 17.850
241  Hitet Shqiptare 2003 Pėrmbledhje 16 8.311
242  Kėngė tė vjetra popullore Pėrparimi 6 99.008
243  Zogė e Libohovės Petrit Lulo 9 10.952
244  Bilbili kėngėn filloi Petrit Lulo 9 11.379
245  Petrit Lulo Petrit Lulo 15 10.537
246  As po, as jo Poni 8 10.614
247  Muzikė popullore Populli 18 9.835
248  Toka jonė Postmoderna 7 7.234
249  Kėndojnė Bilbilat Qamili i vogėl, M. Mejzini 17 8.692
250  Yjet e kėngės R. Caka, S. Bekteshi, M.Sejdiu 16 8.374
251  Tė kujtoj Ramadan Krasniqi 14 9.252
252  Njė kujtim Ramadan Krasniqi 11 9.036
253  Ramiz Kovaēi Ramiz Kovaēi 18 7.036
254  Dikur Redon Makashi 9 8.380
255  Dil prej gotės sime Remi 12 7.783
256  M'ka marrė malli Remi 15 55.082
257  Fiki dritat Remi 16 6.251
258  Live Remi & Corona 4 7.094
259  Kėnga jeton Remzie Osmani 14 8.877
260  Kur zemra kėndon Remzie Osmani 18 10.503
261  Pranverė e pa jetė Remzie Osmani 9 11.126
262  Kėngė qė nuk harrohen Reshat Randobrava 10 7.462
263  Melodi orkestrale Reshat Randobrava 12 7.804
264  Pėr flamur me lidhė nje fjalė Rifat Berisha 12 7.830
265  Drejt fatit tim Ritfolk 10 8.572
266  Rock Kosovar vitet `80 Rock Kosovar 9 6.804
267  Ante Rovena Dilo 12 11.152
268  Paraja Rovena Stefa 10 7.508
269  Bie dėborė Rovena Stefa 9 7.761
270  Popullore nga krahinat e veriut RTSH 18 16.982
271  Kėngė Korēare RTSH - Korēare 8 8.941
272  Kėngė Shkodrane RTSH - Shkodrane 8 7.949
273  Kėngė Tiranase RTSH - Tiranase 8 7.285
274  Fest 97 RTSH 1997 12 7.889
275  Fest 98 RTSH 1998 14 9.548
276  Fest 99 RTSH 1999 16 7.887
277  Fest 2001 RTSH 2001 15 8.707
278  Fest 2002 RTSH 2002 14 7.802
279  Fest 2006 RTSH 2006 16 5.985
280  Mėmėdheu Sabri Fejzullahu 12 8.871
281  Ma ke prishė gjumin e natės Sabri Fejzullahu 9 8.968
282  Merrma shiun e Prishtinės Sabri Fejzullahu 9 11.197
283  Ēika e Ulpianės Sabri Fejzullahu 10 7.381
284  Mall Dashurie Sadete Shkodra 10 5.997
285  Prej njė shpati Salim Arifi 16 9.505
286  Fytyra jote e bukur Sami Kallmi 17 9.234
287  Kėngė Pėrmetare Sazet e Pėrmetit 16 6.571
288  Sot... Selami Kolonja 12 6.450
289  Dashuri e trazuar Selami Kolonja 13 8.536
290  Do vi Selami Kolonja 14 7.585
291  Hitet Selami Kolonja 14 9.470
292  Hitet Seleksioni 039 6 7.489
293  Tė ka babai nė gji Sh. Levendi, S. Lame 11 6.850
294  Kėngė dasmash nga Shkodra dhe Ulqini Shaban Gjeka 14 7.085
295  Pėr liri Shaqir Cėrvadiku 10 9.632
296  Mos mė thuaj se nuk vij Shkėlqim Kola 10 8.070
297  Kurorė dashurie Shkėlzen Jetishi 11 9.389
298  Potpuri Shkėlzen Jetishi 21 8.961
299  Hitet Xeni Shkėlzen Jetishi 16 11.516
300  Shqiptari tė dua Shkurte Fejza 13 7.193
301  Tė dua Kosovė Shkurte Fejza 15 8.948
302  Jo nuk ndahet Mitrovica Shkurte Fejza 25 10.633
303  Kėngė e lot Shkurte Fejza & Shyhrete Behluli 11 12.926
304  Kam shumė kohė qė pres Shpėtim Levendi 7 7.873
305  Shqipėria ime Shqiperia ime 10 8.304
306  Nė ditėn e flamurit Shyhrete Behluli 9 10.714
307  Ti fanar i pashuar Shyhrete Behluli 11 8.041
308  Ekzistoj Sinan Hoxha 9 8.083
309  Sinan Hoxha Sinan Hoxha 10 14.985
310  Dashuria dallg dhe djell Sinan Hoxha 9 10.637
311  Ah sikur tė vije Sinan Hoxha 10 10.140
312  Mė thuaj po Sinan Hoxha 10 9.147
313  Lutem Sinan Vllasaliu 11 8.414
314  Luj moj Kosovare Sinan Vllasaliu 11 6.823
315  E vogėla Soni Malaj 10 6.528
316  Nuk qaj pėr ty Soni Malaj 9 6.294
317  Hitet Jehona Studio Edona 15 7.275
318  Kėngė Arbėreshe Thanas Moraiti 24 12.958
319  Forever The Dreams 10 8.786
320  Lule ti, lule jot ėmė Thoma Zarka 10 6.089
321  Pėrtej vehtes TNT 10 7.729
322  Ku je TNT 16 11.693
323  Shqip Shqip Shqip Top Albania Radio 14 8.829
324  Shqip Top Albania Radio 14 10.222
325  Iso Polifonia Toske Trashėgimia Shpirtėrore 19 9.255
326  Iso Polifonia Labe Trashėgimia Shpirtėrore 15 10.122
327  Dukati Tung Tung 9 6.576
328  Rrushi i kuq Tung Tung 8 7.896
329  Vaēe Zela Vaēe Zela 14 9.120
330  Kėnga ime Vaēe Zela 14 9.698
331  Jeta ėshtė kėnga...kėndoje Valbona Mema 8 6.866
332  Hite tė zgjedhura Veli Sahiti - Trix 17 10.110
333  Engjulli im Veli Sahiti - Trix 10 8.282
334  Bukė, kripė e zemėr Veli Sahiti - Trix 9 6.848
335  Toka ime Veli Sahiti - Trix 8 6.082
336  Vallėzimi i yjeve Veli Sahiti - Trix 8 6.552
337  Moj e mira te pojata Veli Sahiti - Trix 8 8.193
338  Lamtumirė gjeneratė Veli Sahiti - Trix 8 9.838
339  Puthja e parė Vėllezėrit Aliu 9 7.767
340  Kėngė tė zgjedhura Pėrmetare Vėllezėrit Curri 11 10.754
341  Zbresin nga Leusa taborė, taborė Vellezerit Curri, L. Bariu 12 10.166
342  Stop helmimet Vera Laēi-Duka 9 7.036
343  Manushaqe Violetė Kukaj Retkoceri 10 8.026
344  Ai ėshtė i gjallė Violetė Kukaj Retkoceri 8 8.053
345  Do tė vish Vjollca Luka 17 11.231
346  Pse WNC 9 7.571
347  Jeta shkon WSF 11 7.641
348  Fontana Zekirja Gashi 10 6.913
349  Hitet e Verės 2005 Zėri i Kėrēovės 22 15.119
350  Hitet Folklorike 2005 Zėri i Kėrēovės 20 16.241
351  Hitet 2005 Zėri i Kėrēovės 20 13.306

Seksioni i muzikės disponon 351 albume dhe 4.083 kėngė.
Albumet kanė patur 3.796.868 vizita dhe kėngėt janė dėgjuar 4.155.395 herė qė prej datės 5 Prill, 2009.

Veshja