Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  Albume te reja  
Tre albume te reja ju shtuan listes tone te albumeve ne seksionin e muzikes. Fale kerkesave tuaja te shumta, po ju sjellim edhe muzike nga "Djemte e Detit" dhe albumin e fundit te Bleona Qeretit. Albumet mund ti vizitoni direkt me poshte ose duke vizituar seksionin e muzikes:


Izolimi vdes :: Djemte e Detit
S'me behet vone :: Bleona Qereti
Mister :: Grupi Mister


Se shpejti nje seri albumesh, midis tyre Elita 5, Merita Halili, Marigona etj


Veshja