Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  Mera Zymeri, Sabri Fejzullahu  
Vete kengetaria Mera Zymeri (Kabashi), na ka derguar per kenaqesine tuaj albumin e saj Shiu i Prishtines. E falenderojme artisten ne emer te gjithe komunitetit Albasoul dhe i urojme asaj sukses ne albumin e ri qe ka per ta nxjerre se shpejti. Ne te njejten kohe shtuam dhe albumin e Sabri Fejzullahut, Merrma shiun e Prishtinės qe rastesisht ka te njejtin titull me albumin e Merės. Degjoni te dyja kenget dhe beni komente per versionin qe u pelqen me shume. Nese ju dispononi nje album dhe keni deshire te na e dergoni, lexoni ne vazhdim.

Mund ti nisni albumet CD/kaseta ne adresen:

Albasoul
PO BOX 723
Lansdowne, PA 19050
USA

Ne do ti publikojme ne seksionin tone te muzikes dhe do tu japim kredi ju per ndihmen tuaj.

Faleminderit.
Stafi

Veshja