Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  Fest 2002 mberrin tek Albasoul  
Evenimenti me i madh muzikor ne Shqiperi eshte Festivali i Kenges ne RTSH. Fest 2002 ka mberritur edhe ne seksionin tone te muzikes, dhe tani mund ti degjoni te gjitha kenget e festivalit. Pavaresisht se kush fitoi, ju keni mundesi qe te zgjidhni kenget tuaj fituese, e cila do te jete kenga qe eshte degjuar me shume ne ate album. Degjim te kendshem, dhe per nje liste te plote te albumeve te shtuar, lexoni ne vazhdim
Fest 2002 - RTSH
Borxhi i Dashurise - Edona Llalloshi
Do behem cigan - Ardjan Trebicka

Degjim te kendshem.

Veshja