Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  Adelina, Bleona, Eli, Kledi me albume te reja  
Nje numer i madh albumesh te reja i jane shtuar koleksionit te muzikes dhe do ti shtohen ne ditet ne vazhdim. Sot per sot seksioni i muzikes numeron 150 albume ose 1744 kenge dhe perben koleksionin me te madh dhe me cilesor te muzikes shqiptare ne internetr. Per nje liste te plote te albumeve me te fundit, lexoni ne vazhdim. Albumet jane mundesuar nga donacionet e anetareve tane dhe nese deshironi te ndihmoni, beni nje donacion ketu.
1. Prejt Fillimit - Adelina Ismajli
2. Me thote zemra - Eli Fara
3. Dashnia - Kledi
4. Mos mendo se t'kam harru - Kledi
5. Serenata - Kastriot Tusha
5. Ik meso si dashurohet - Bleona Qerreti

Mos harroni te falenderoni stafin e muzikes ne adresen muzika@albasoul.com per punen e tyre te shkelqyer.


Veshja