Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  "The Dreams" dhe "2Die4"  
Dy albume te reja nga dy grupe te rinjsh i shtohen listes se albumeve tona:

Forever - The Dreams
Jetes sone - 2Die4

Albumet jane sponsorizuar nga kontributi financiar i donatoreve tane. Beni nje donacion sot, per ta pasuruar seksionin e muzikes me albume te reja.

Veshja