Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  10 albume te reja per kenaqesine tuaj  
Ashtu edhe sic u kishim premtuar, nje numer i madh albumesh jane shtuar dhe do te vazhdojne te shtohen tek seksioni i muzikes per kenaqesine tuaj. Keto albume jane mundesuar nga donacionet ne te holla qe kane bere anetaret tane. Klikoni ketu te shikoni listen e donatoreve, dhe nese nuk keni bere nje donacion ende, klikoni ketu per me shume info. Donacionet tuaja bejne te mundur publikimin e albumeve te reja tek muzika. Nder emrat e autoreve te rinj: Xhija, Jorgaqi, Libohova, Kristi, Toska, Top Albania etj.

Veshja