Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  11 Albume te reja  
Brėnda mė pak se njė jave janė shtuar 11 albume me reth 130 kėngė pėr tė pasuruar faqen e muzikės qe u jep mundėsinė tė dėgjoni 1400 kėngė nga tė gjitha trojet Shqiptare. Me kėtė rast falenderojmė Klodian Vasho, Fcsawyer, Anda, Redi (administrator i forumit), Piro Dono si dhe Vjollca, Suzi, Laken e Beratit dhe Vangjel Andrenė. Puna e tyre vullnetare ka bėrė faqen e muzikės atė qė ėshtė sot. Gjithashtu falenderojmė donatorėt qė kanė mbuluar njė pjesė tė madhe tė shpenzime tė faqes sė muzikės. Pėr tė mėsuar si tė bėni njė donacion klikoni kėtu.
Lexoni nė vazhdim ose vizitoni faqen e muzikės pėr listėn e plotė tė albumeve tė reja.

Alfred Meēo "Mos ik"
Altin Shira "Ti gjithmonė je pik loti"
Ardjan Trebicka "Dhe deti na ka zili"
Aurela Gaēe "Superxhiro"
Aurela Gaēe "Tundu bejke"
Bashkepunim "Melodi tė pavdekshme"
Fatmir Dule "Kėngė nga jugu"
Grupi i Tepelenės "Ali Pashai"
Mihallaq Andrea "Kėngė Korēare"
Selami Kolonja "Hitet"
Vellezėrit Curri dhe Laver Bariu "Zbresin nga Leusa tabore, tabore"


Dėgjim tė ėmbėl.Veshja