Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  Tinguj 100% Zeshkane, Pėrmetare dhe Jugore  
Tre albume tė rinj janė shtuar kėto ditė nė albasoul. 100% Zeshkane nga Adelina Ismajli ka qėnė njė nga albumet e parė nė faqen e muzikės dhe rikthehet pėrsėri duke zėnė dhe vėndin e parė ndėr 20 albumet mė tė dėgjuar. Vizitorėt tanė tė hershem me siguri qe e mbajnė mėnd foton e Adelinės bukuroshe me veshjen kuq e zi. Dy albumet e tjerė janė dhuruar nga Anda (nė forum Selena) qė ka shpenzuar orė tė tėra pėr tė pėrgatitur kėngėt pėr kėnaqėsinė tuaj. Dėgjoni kėngėt e bukura tė Vėllezėrve Curri, Fatmir Dule, Selami Kolonja, Skifter Etemi, Jorgo Naēi, Thoma Loli, Eli Fara dhe Shpėtim Levendi tė shoqėruar nga klarineta e Laver Bariut nė albumet Mozaik kėngėsh nga Jugu dhe Kėngė tė zgjedhura Pėrmetare. Mos harroni tė falenderoni Andėn duke i bėrė email kėtu. Sė shpejti do keni mundėsi tė dėgjoni albume nga Fatmir Dule dhe Shkėlqim Kola.

Veshja