Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  Altin Sulku per kenaqesine tuaj  
Nje album i ri me muzike per kenaqesine tuaj. Kesaj rradhe autori eshte Altin Sulku dhe titulli i albumit eshte Nate vjeshte

Albumi eshte mundesuar fale kontribut financiar te donatoreve tane listen e te cileve e gjeni ketu. Beni nje kontribut financiar sot qe te mundesoni albume dhe sherbime te reja ne te ardhmen. Kontributi juaj

Veshja