Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  Albumi i dyte nga Remi  
Sot u shtua ne faqen e muzikes nje album i ri nga Remi. Albumi i pare i Remit eshte nje nga albumet me te degjuar ne Albasoul dhe shpresojme qe dhe i dyti te kete po te njejtin sukses. Albumi i titulluar "Dil prej gotės sime" perbehet nga 10 kenge me muzike dhe tekste origjinale dhe dy kenge te perpunuara nga kenge Amerikane. Degjim te embel dhe mos harroni te falenderoni Vikin, vizitoren e rregullt te albasoul, qe ka bere te mundur publikimin e albumeve nga Remi.

Veshja