Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  Tinguj te rinj nė faqen e muzikės  
Plot 4 albume dhe 40 kėngė janė shtuar sot nė faqen e muzikės. Ka kėngė shumė tė bukura pėr moshat e reja dhe tė vjetra.
"Fol njė herė mė buzėqesh" nga Myzafer Koliqi,
"Shqiptari jetofsh nė breza"nga Aleksander Gjelaj,
"Nuk je ti" nga ODA,
"Nė duart e mia" nga Eliza Hoxha.

Veshja