Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  Album i ri nga Remi  
Viki, njė nga vizitoret e regullt tė albasoul dhe faqes sė muzikes ka bėrė kontributin e saj nė komunitetin tonė me albumin "M'ka marrė malli" nga Remi. Kėto janė fjalėt e Vikit mbi kėngėtarin Remi qė ajo e pėlqen kaq shumė. Remi ėshtė nje ndėr kėngėtarėt mė te adhuruar tek rinia shqiptare, sidomos tek gjinija femėrore. Me zėrin e tij melankolik i bėn tė gjitha adhurueset e tij qe tė ēmenden pas tij. Lexoni nė vazhdim pėr mė shumė info.
Me sa di unė deri mė tani ka botuar pesė albume dhe njė video shumė te suksesshme. Remi ėshtė shumė prezent nė tė gjitha televizionet shqiptare, ku ēdo prezantim e ka mė interesant se tjetrin. Mua personlisht, Remi mė pelqen shumė sepse eshte i bukur dhe zotri, pėrshkak se sjell njė freski qė e gėzon shikuesin dhe e mban vėmendjen e tij aktive. Nėse Remi i lexon kėto fjale qė i kam shkruar nga zemra, kam deshirė qė ti uroj suksese nė punėn e tij dhe na gezofsh me njė Album tė re sa mė shpejt.

Nqs e shikoni Vikin nė forum ose chat mos harroni ta falenderoni pėr punėn e saj.

Veshja