Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  Ilir Shaqiri dhe Elda Shabani  
"Bota e Rinise", albumi i ri i Ilir Shaqirit, u shtua ne faqen e muzikes si vazhdim i dy albumeve te tjere "Ringjallje" dhe "Jam Ketu".
Gjithashtu Elda Shabani (Madona) ben prezantimin e saj ne Albasoul me albumin "Ke diēka qė mė pėlqen". Se shpejti do hedhim dy albume te reja nga Aleksander Gjelaj dhe Myzafer Koliqi. Degjim te embel.

Veshja