Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  Ismet Peja kendon per ju  
Nje album i ri i shtohet seksionit te muzikes per ta cuar numrin e albumeve ne 84 dhe ate te kengeve 1016. Mund te degjoni albumin e ri nga Ismet Peja te titulluar Kosove oj Nene

Kredite per kete album i mer stafi yne i muzikes, te cilen mund ta kontaktoni tek muzika@albasoul.com. Gjithashtu albumi eshte mundesuar nga Donatoret e Komunitetit Beni nje donacion sot per te mundesuar albume te reja.

Veshja