Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  Kenge te reja nga S. Hoxha, Sh. Levendi, Postmoderna  
Kater albume te rinj jane shtuar keto dite ne faqen e muzikes.
1. "Kam shume kohe qe pres" nga Shpetim Levendi,
2. "Me thuaj po" nga Sinan Hoxha,
3. "Sinan Hoxha" nga Sinan Hoxha,
4. "Toka jone" nga grupi Postmoderna.
Klikoni mbi emrin e albumit ose vizitoni faqen e muzikes per te degjuar kenget. Albumet jane hedhur ne Albasoul nga anetari i ri i stafit te muzikes Fatmir Gashi, i njojtur ne chat dhe forum me emrin FCSAWYER. Degjim te embel.

Veshja