Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  Album i ri nga Eli Fara  
Albumi i fundit "Pertej" nga Eli Fara eshte shtuar sot ne faqen e muzikes. Jane disa nga kenget me te bukura te Eli Fares si "Kaperrolle", "Te dinja te vogel", "Kur nata Korcen e mbulon", "Jam Jabanxhi", "Margarita", "Leskoviku" si dhe nje duet me Merita Halilin me kenge popullore. Albumin mund ta degjoni ketu. Albume te tjera do hidhen se shpejti.

Veshja