Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  Degjoni "Miss Bukuria" nga Ledina Celo  
U premtuam disa jave perpara nje album nga Ledina Celo dhe ja ku eshte. Albumi i titulluar "Miss bukuria" perbehet nga 10 kenge shume te bukura.
Ato jane:
1. Ma ke prishė gjumin e natės, 2. San Valentino, 3. Ikėn pa adresė, 4. Babi do na sjellė lirinė, 5. Njė komb-njė gjuhė, 6. Fol, 7. Veē vjėrit zemrėn do tja fal, 8. Miss bukuria, 9. Njeriut i thėrrasim, 10. Mretėrova.
Albumin mund ta degjoni ketu.

Veshja