Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  Album i ri "Kenge Magjike"  
Ky eshte albumi i trete kete jave. Kjo eshte nje permbledhje me kenge vertet "magjike". Perfshihen kenge nga Liliana Kondakci, Ema Qazimi, Adelina Ismajli, Kozma Dushi, Ritfolk, Mimoza Paraveli, Alma Bektashi, Rovena Dilo, Gjergj Jorgaqi, Arjan Toci, Era Rusi, Suela Canaj, Grupet "Sun Rise", "Spirit Voice", dhe "Meteor".
15 tinguj shqiptare per te hequr mallin e atdheut. Per ata ne mergim, me shpirt
te plagosur nuk ka ilaē me te mire se nje tingull ne gjuhen e nenes. Kenget
mund te degjohen ketu.

Veshja