Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  Si ju mund te ndihmoni  
Te gjithe ata vizitore qe kane nje lidhje te shpejte me Internetin, si psh DSL, kabell apo T1, (jo me telefon), dhe kane deshire te ndihmojne ne mbarevajtjen e seskionit te muzikes, le te lexojne me poshte se si mund te ndihmojne ne kete drejtim.
Dua te angazhojme ne kete seksion 10 persona te rinj, qe do te bejne te mundur qe kenget te degjohen normalisht. Te gjithe ata vizitore qe kane lidhje te shpejte me Internetin, mund te na ndihmojne me seskionin e muzikes. Duam te organizojme nje grup (deri 10 veta) qe te bejne te mundur hedhjen e albumeve ne rrjet qe te mund te degjohen nga bashkeatdhetaret. Numri i albumeve eshte rritur jashte mase ashtu sic eshte rritur edhe numri i atyre qe i degjojne keto kenge. Kjo eshte arsyeja qe kerkojme ndihmen tuaj. Te gjithe ata qe plotesojne kushtet e me poshtme jane te lutur te na shkruajne tek webmaster@albasoul.com:

- Te kini nje lidhje te shpejte me Internetin, DSL minimumi
- Te keni njefare njohurie te mjaftueshme nga Interneti ne pergjithesi dhe si funksionojne gjerat.
- Te keni deshire te ndihmoni duke harrxhuar disa ore ne muaj.

Te gjithe ata qe do te ndihmojne do gjejne mirenjohjen dhe asistencen e grupit.

Faleminderit

Veshja