Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  Fest 2001 u shtua ne faqen e muzikes  
Festivali i 40-te i kenges ne RTSH ishte nje nga me te bukurit. Ai i vitit 2001
kishte shume kenge te bukura nga kengetare te rinj dhe te vjeter. Tani ju mund ti degjoni keto kenge ne faqen e muzikes. Falenderojme donatoret qe e bejne te mundur hedhjen e albumeve te reja ne internet. Albumi mund te degjohet ketu.
Se shpejti do shtojme dhe dy albume te reja : 100 % Zeshkane nga Adelina Ismajli
dhe Miss Bukuria nga Ledina Celo. Faqja e muzikes po afron reth 1000 kenge dhe
reth 7000 kenge degjohen cdo dite.

Veshja