Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  Merita Halili  
Nje radio publike ne New York "Studio 360" flet per pershtatjen e Merita Halilit dhe burit te saj ne Amerike. Materiali eshte pergatitur ne anglisht dhe mund te degjohet ketu. Kenget e Merita Halilit mund te degjohen ne faqen e muzikes.

Veshja