Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  Dani kendon per ju tek Albasoul  
Dy albume te reja nga njeri prej zerave me te dashur nga Prishtina, Ramadan Krasniqi apo sic njihet nder shqiptare me Dani.

Nje kujtimi im
Te kujtoj

Brenda javes jane shtuar plot 7 albume qe perbejne 100 kenge te reja. Falenderojme Z. Klodian Vasho per punen qe ka bere dhe vazhdon te beje per tu sjelle ju albumet me te fundit shqiptare. Mund te dergoni mesazhe falenderimi ne adresen muzika@albasoul.com .


Veshja