Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  Dhe dy albume te reja me muzike  
E filluam kete jave me tre albume te reja dhe po e mbyllim me dy albume te tjera. Klikoni me poshte ose vizitoni faqen e muzikes per ti degjuar kenget e reja.

"Dashuria dallg dhe djell" nga Sinan Hoxha
"Bojken Lako" nga Bojken Lako

Bojken Lakon e hodhem per gjithe ata vizitore qe vdiqen per nje cike metal. Disa kenge degjohen si me lemishte po do regullohen se shpejti. E hodhem me nxitim per metalistet e paduruar.
Muzika Shqiptare disponon plot 71 albume dhe 864 kenge.

Veshja