Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  Kujtojmė vitet '80  
Ashtu siē ju premtuam, kthehemi pėrsėri tek fryma Rock 'n Roll qė gjallėroi rininė Shqiptare tė Kosovės dhe Maqedonisė nė vitet '80 dhe vazhdon tė dėgjohet me pasion edhe nga rinia e sotme. Kemi kėnaqėsinė tė prezantojmė tre kollazhe me kėngė nga Agim Tejeci, Burhan Halili, Boemėt, Edmond Islami, Eleonida, Enigma, Fisnikėt, Foleja, Hareja, Hidaver Osmani, Irfan Blakqori, Menkis, Minatori, Naim Krasniqi, Naser Dula, Nazmi Belica, Oda, Sabri Fejzullahu, Sunaj Raimi, Trix, Xhelal Xheladini e plot tė tjerė. Kėto kėngė tė vjetra i shoqėrojmė me dy albumet e fundit tė Rock Grupit Meta.
Dėgjoni albumet e rinj.

Veshja