Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  Kėngė tė reja popullore  
Nė faqen e muzikės tani mund tė dėgjoni edhe katėr albume tė rinj nga Fatmira Breēani, Dava Gjergji, Petrit Lulo dhe Violetė Kukaj. Kėto kėngė tė bukura popullore nga Jugu e Veriu i shtohen repertorit tė pasur muzikor qė ēmall e gėzon mijra Shiptarė nė tė gjithė botėn. Falenderojmė artistėt e vizitorėt qė kanė mbėshtetur punėn e Albasoul gjatė kėtyre viteve dhe vazhdojnė tė pasurojnė faqen ēdo ditė.

Veshja