Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  Anita Bitri nė kėngė  
Kemi sot nderin tė prezantojmė njė nga albumet mė tė bukur tė muzikės sė lehtė nga artistja Anita Bitri, qė u nda papritur nga kėnga dhe nga publiku qė ajo deshte aq shumė. Ju ftojmė tė kujtoni Anitėn duke i kėnduar dashurisė nė skenat e festivaleve. Albumin e sjellin nė Albasoul miqtė e afėrt tė Anitės, qė vetėm pak ditė mė parė kanė publikuar edhe albumin e saj tė fundit, "Ē`do gjė ėshtė e mundur".

Vitin e Ri 2005 e presim me kėngėt Rock'n Roll tė artistit tė njohur, Agron Berisha. E kush nuk i ka dėgjuar hitet "Vetėm 5 minuta" dhe "Miss Albania"?! Kėto kėngė dhe plot hite tė tjera mund ti dėgjoni nė repertonin e Agron Berishės qė e sjell pėr ju Mesnata, anėtare nė Forumin Shqiptar. E falenderojmė Mesnatėn pėr punėn e saj tė pashlyeshme pėr albumet e Agim Tejecit, Agron Berishės, Elita 5, Fisnikėt, e plot tė tjera qė i kemi ruajtur pėr 2005-ėn.

Dėgjim tė kėndshėm dhe Gėzuar Festat!

Veshja