Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  Albume tė reja nė prag tė festave  
Ju ftojmė tė dėgjoni 4 albume tė bukura nga Agim Tejeci, Ilir Shaqiri, Eliza Hoxha, si dhe njė pėrmbledhje me kėngė tė bukura nga Kėrēova. Albumet janė dhuratė e njė vizitori tonė nga Kėrēova dhe anėtares Mesnata nė forum. Ju premtojmė se pėr Vitin e Ri do ju sjellim albume akoma mė tė bukur me kėngė tė vjetra e tė reja.
Dėgjim tė kėndshėm dhe gėzime nė familjet tuaja.

Veshja