Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  Albume tė reja pėr festėn e Flamurit  
Me rastin e 28 Nėntorit, ditės sė Pavarėsisė, ju ftojmė tė dėgjoni 6 albume tė reja nė repertorin e muzikės. I kemi zgjedhur kėto albume pėr kėngėt e bukura patriotike qė i thurin lavdi Flamurit Kuq e Zi dhe tė gjithė trimave qė kanė derdhur gjak pėr lirinė e trojeve Shqiptare. Duke dėgjuar kėto kėngė, duhet tė ndihemi krenarė qė jemi Shqiptarė dhe nė tė njėjtėn kohė nuk duhet tė harrojmė se ka ende plagė tė vjetra pėr Shqiponjėn dykrenare. Le tė jetė viti i ardhshėm, viti i Pavarėsisė sė Kosovės!

Falenderojmė tė gjithė artistėt Shqiptarė qė mbajnė gjallė kujtimin e dėshmorėve.

Veshja