Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  Albume tė reja me kėngė popullore  
Kthehemi pėrsėri tek muzika popullore pėr t'ju dėfryer me zėrin gjallėrues tė Fatmira Breēanit dhe embėlsinė e Grupit tė Tepelenės tė shoqėruar nga tingujt dehės tė ēiftelisė, fyellit e klarinetės. Kėndohet pėr tė gjitha trevat Shqiptare nė jug e veri, kėndohet pėr burrat trima e vashat e bukura, kėndohet pėr kurbetin e dashurinė. Dėgjim tė kėndshėm me albumet Kėrcimtarja dhe Ali Pashai vol. 2!

Veshja