Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  Mė do apo s'mė do?  
Kėtė herė ju pėrshėndesim me muzikėn e lehtė tė albumeve: "Mė do apo s'mė do" nga Anida Take, "Krejt ndryshe" nga Leonora Jakupi dhe "Mysafiri i mallkuar" nga Mariza Ikonomi. Shpresojmė qė kėngėt t'ju sjellin kėnaqėsi tė gjithė brezave tė rinj e tė vjetėr.

Veshja