Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  Kėngė tė reja pėr kėnaqėsinė tuaj  
Nė faqen e muzikės mund tė dėgjoni plot 40 kėngė tė reja nga Grupi Besnikėt, Idajet Ibrahimi, Ilir Veliu dhe Luan Rrapushi. Albumet janė dhuratė e bashkėatdhetarėve tanė, Elis Kollabani, Ervis Canaku, Saimiri dhe ILovePeja.
I falenderojmė ata pėr punėn e tyre dhe ju urojmė dėgjim tė kėndshėm.

Veshja