Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  Votoni pėr kėngėtaren Shqiptare nė Festivalin Europian  
Konkurimi i Anjeza Shahinit, ne Festivalin Europian te Kenges, qe do te mbahet ne 12-15 maj ne Turqi, do te trasmetohet drejtpersedrejti ne ekrane gjigande ne Tirane dhe qytete te tjera te vendit. Anjeza Shahini do te konkuroje me ngjyrat kuq e zi te kenges se saj "Dua te jem imazhi yt" ne gjuhen angleze.
Ne 12 maj, date ne te cilen zhvillohet dhe gjysemfinalja e Festivalit do te organizohet nje feste e madhe, e cila mendohet te shtrihet dhe ne qytete te tjera te vendit. Gjithcka per te krijuar nje atmosfere festive dhe mbeshtetese per Shahinin, e cila duhet te kaloje fazen e pare te gjysemfinales.

Votimi ne internet behet tek faqja

http://www.doteurovision.com/2004/default.php

Veshja