Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  http://muzika.albasoul.com  
Me ne fund, muzika ka adresen e vet permanente. Per te degjuar muzike mjafton te vizitoni ne cdo kohe http://muzika.albasoul.com . Lexoni ne vazhdim disa njoftime te rendesishme per te gjithe ata qe e vizitojne kete seksion rregullisht.
Te nderuar vizitore,

Pa dashur te behemi te bezdisur, por ju bejme te qarte se shpenzimet per te mbajtur nje koleksion te madh kengesh jane rritur ndjeshem. Kemi patur sugjerime nga persona te ndryshem qe ta kthejme seksionin e muzikes me pagese, por ne nuk e kemi bere nje gje te tille.

Nje fluks i madh vizitoresh frekuentojne rregullisht seksionin e muzikes. Jemi perpjekur deri me sot qe te mos u leme per asnje moment pa muziken tuaj te preferuar. Bile kemi pergatitur edhe nje koleksion te ri, shume te pasur me muziken me te fundit shqiptare qe nuk e publikojme per arsye ekonomike. Shpenzimet nuk mund te mbulohen me nga une, dhe opsionet qe une kam jane dy:

1. Ta kthej seksionin e muzikes me pagese
2. Ta mbyll fare ose reduktoj ndjeshem numrin e albumeve dhe kengeve.

Opsionin e pare une nuk dua ta marr fare parasysh pasi bie ndesh me gjithe imazhin qe Albasoul perfaqeson. Opsioni i dyte nga ana tjeter do tu linte ju me nje numer te vogel albumesh nga te mund te zgjidhnit. Ky eshte realiteti dhe kete problem e kane edhe faqe te tjera shqiptare si Fajtori ne rrjet.

Egziston edhe nje mundesi e trete e cila do te qe zgjidhja me e mire per kete problem:

Nje kontribut financiar nga ana juaj

Secili nga ju qe i pelqen seksioni i muzikes, e viziton shpesh ate dhe ka deshire te gjej atje nje numer akoma me te madh albumesh dhe kengesh, eshte i lutur qe te beje nje kontribut financiar. Shumen e vendosni ju brenda mundesive tuaja. Jane me mijra vizitoret qe degjojne seksionin e muzikes, eshte mbase me popullori. Sikur secili nga ju te jepte nje kontribut vjetor minimal, problemi do te zgjidhej perfundimisht. Eshte e veshtire per nje student te mbuloje shpenzimet e nje seksioni te tille, por eshte shume e lehte per mijra vizitore te mbulojne shpenzimet e muzikes.

Aktualisht muzika eshte seksioni me shpenzimet me te medha ne mbare projektin, dhe ne te njejten kohe seksioni me i vizituar.

Te gjithe ata qe duan te dergojne kontributin e tyre financiar, mesoni se si ta beni kete duke lexuar temen:

Kontributi juaj financiar

E ardhmja e ketij seksioni eshte ne doren tuaj !

Administratori

P.S Per pyetje dhe sqarime mund te me shkruani tek webmaster@albasoul.com


Veshja