Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  Album i ri i Ardit Gjebresė  
Faqja e muzikės ėshtė freskuar me albumin e shumėpritur tė Ardit Gjebresė, si dhe tre albume tė tjerė nga Hajro Ceka, Pajtim Struga, dhe njė potpuri me kėngė tė vjetra popullore.

Kėnaqėsinė e kėtyre albumeve e sjell nė Albasoul Shigjeta, ILovePeja dhe Ervis Canaku.
Dėgjim tė kėndshėm.

Veshja