Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  Ne lidhje me Muziken Shqiptare  
Kemi patur disa probleme me seksionin e muzikes kohet e fundit dhe kjo na ka penguar per te publikuar nje mori te madhe albumesh te reja dhe te vjetra nga muzika shqiptare. Kemi nje problem me serverin ku i ruanim kenget dhe po shohim mundesi te tjera se si mund tua servirim kenget. Nese dikush ka deshire te ndihmoje ne kete drejtim, mund te lexoni me poshte se si mund te na ndihmoni.
Kemi patur disa probleme me seksionin e muzikes kohet e fundit dhe kjo na ka penguar per te publikuar nje mori te madhe albumesh te reja dhe te vjetra nga muzika shqiptare. Kemi nje problem me serverin ku i ruanim kenget dhe po shohim mundesi te tjera se si mund tua servirim kenget.
Nese keni verejtjet disa mangesi ne seksionin e muzikes kohet e fundit, si mos degjimi kengeve ose hapja e tyre me nderprerje, kjo ka ardhur si pasoje e mbylljes se serverit tek i cili ne kishim hedhur kenget. Seksioni i muzikes harxhon shume resurse ne rrjet dhe duke e ditur kete nuk na ngelet vecse te hapim nje server privat.
Jane te lutur ata qe kane nen administrim nje server, ose lidhen me Internetin me anen e DSL apo cabell, apo lidhje te shpejta si T1, T3 ose OC3. Nuk ka rendesi nese jane kompjutera shtepie apo ne pune, apo ne shkolle. E rendesishme eshte qe te jete i lidhur ne menyre te panderprere me internetin.
Kushdo qe do te ndihmoje ne kete drejtim le te kontaktoje ata qe merren me seksionin e muzikes tek muzika@albasoul.com. Nuk do te jemi ne gjendje tu paguajme per kete sherbim, por nga ana tjeter mos harroni qe nuk na beni nje sherbim ne por vete komunitetit tone virtual qe i degjon ato kenge. Do tu ishim shume mirenjohes te gjithe ne kete drejtim. Me shume kohe do harxhohej me publikimin e albumeve te reja, dhe me pak kohe me problemin e serverit ku ti hidhnim kenget.

Albo

Veshja