Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

  Bujar Uka dhe Sinan Vllasaliu  
Tre albume te reja i jane shtuar seksionit te muzikes duke e cuar numrin e albumeve ne 161 dhe ate te kengeve 1872. Albume te reja do te vazhdojne ti shtohen seksionit te muzikes ne ditet qe do te vine dhe po punohet edhe per te ritransformuar seksionin e muzikes ne nje faqe akoma me dinamike. Me poshte do te gjeni emrat e albumeve dhe te kengetareve me te fundit:
Kthehu ti... nga Bujar Uka.
Live nga Bujar Uka.
Lutem nga Sinan Vllasaliu.

Veshja