Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Sinan Hoxha — Dashuria dallg dhe djell    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Mė shikon me buz nė gaz  Mė shikon me buz nė gaz 1946
2  Knoj pėr pleq and knoj pėr rini  Knoj pėr pleq and knoj pėr rini 1176
3  Dasma Tironse  Dasma Tironse 1062
4  Dashuria dallg dhe djell  Dashuria dallg dhe djell 899
5  Unė pa ty jetoj kot  Unė pa ty jetoj kot 833
6  Kėng pėr Ēerēiz Topullin  Kėng pėr Ēerēiz Topullin 757
7  Gėrvish nė Zemėr  Gėrvish nė Zemėr 746
8  Veē tre dit do zgjas ēudia  Veē tre dit do zgjas ēudia 730
9  Potpuri e Shqipėris sė mesme  Potpuri e Shqipėris sė mesme 713
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin
    Sinan Hoxha — Sinan Hoxha    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Pėr ty kėndoj  Pėr ty kėndoj 2189
2  Fotografia  Fotografia 1655
3  Tė dua sa dhe ti  Tė dua sa dhe ti 1424
4  Nuk tė harroj  Nuk tė harroj 1193
5  Ah more djalė  Ah more djalė 1100
6  Eja eja se tė du  Eja eja se tė du 1096
7  Falmi ėndrrat  Falmi ėndrrat 991
8  Larg s'mund tė qėndroj  Larg s'mund tė qėndroj 914
9  Vetmia  Vetmia 861
10  Mė premtove dashurinė  Mė premtove dashurinė 860
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin
    Sinan Hoxha — Mė thuaj po    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Ah more djale  Ah more djale 800
2  Eja eja  Eja eja 736
3  Pėr Shėn Valentin  Pėr Shėn Valentin 610
4  Pėr ty e dashur  Pėr ty e dashur 589
5  Mė thuaj po  Mė thuaj po 557
6  Aromė dashurie  Aromė dashurie 517
7  Falmu pėr njė natė  Falmu pėr njė natė 501
8  Rashė nė dashuri  Rashė nė dashuri 493
9  Erdhe si magji  Erdhe si magji 435
10  Mos vono  Mos vono 419
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin
    Sinan Hoxha — Ah sikur tė vije    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Ah sikur tė vija  Ah sikur tė vija 1049
2  Rina Rina  Rina Rina 942
3  Eja eja ti  Eja eja ti 762
4  Sonte kemi dasėm  Sonte kemi dasėm 706
5  Oh kjo zemėr  Oh kjo zemėr 636
6  Porsi flutur mė afrohesh  Porsi flutur mė afrohesh 629
7  Po tė pres akoma  Po tė pres akoma 592
8  Ti je yll dhe perėndeshė  Ti je yll dhe perėndeshė 564
9  A e di  A e di 518
10  Vogėlushe bukuroshe  Vogėlushe bukuroshe 515
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin
    Sinan Hoxha — Ekzistoj    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Ēaj Jorie Shukarie  Ēaj Jorie Shukarie - Sinan Hoxha, Soni 2082
2  8 me 2  8 me 2 1880
3  Mamin, babin e mashtron  Mamin, babin e mashtron 1759
4  Potpuri e Shqipėrisė sė Mesme (I)  Potpuri e Shqipėrisė sė Mesme (I) 1550
5  Mė s’tė du  Mė s’tė du 1467
6  Mė fal  Mė fal 1219
7  Potpuri e Shqipėrisė sė Mesme (II)  Potpuri e Shqipėrisė sė Mesme (II) 1180
8  Vetėm ty tė du  Vetėm ty tė du 1156
9  Ah ke fat  Ah ke fat 1097
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja