Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Sinan Hoxha — Dashuria dallg dhe djell    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Mė shikon me buz nė gaz  Mė shikon me buz nė gaz 1947
2  Knoj pėr pleq and knoj pėr rini  Knoj pėr pleq and knoj pėr rini 1176
3  Dasma Tironse  Dasma Tironse 1062
4  Dashuria dallg dhe djell  Dashuria dallg dhe djell 899
5  Unė pa ty jetoj kot  Unė pa ty jetoj kot 833
6  Kėng pėr Ēerēiz Topullin  Kėng pėr Ēerēiz Topullin 757
7  Gėrvish nė Zemėr  Gėrvish nė Zemėr 746
8  Veē tre dit do zgjas ēudia  Veē tre dit do zgjas ēudia 730
9  Potpuri e Shqipėris sė mesme  Potpuri e Shqipėris sė mesme 713
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin
    Sinan Hoxha — Sinan Hoxha    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Pėr ty kėndoj  Pėr ty kėndoj 2190
2  Fotografia  Fotografia 1656
3  Tė dua sa dhe ti  Tė dua sa dhe ti 1425
4  Nuk tė harroj  Nuk tė harroj 1194
5  Ah more djalė  Ah more djalė 1100
6  Eja eja se tė du  Eja eja se tė du 1096
7  Falmi ėndrrat  Falmi ėndrrat 991
8  Larg s'mund tė qėndroj  Larg s'mund tė qėndroj 914
9  Vetmia  Vetmia 861
10  Mė premtove dashurinė  Mė premtove dashurinė 860
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin
    Sinan Hoxha — Mė thuaj po    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Ah more djale  Ah more djale 802
2  Eja eja  Eja eja 738
3  Pėr Shėn Valentin  Pėr Shėn Valentin 612
4  Pėr ty e dashur  Pėr ty e dashur 592
5  Mė thuaj po  Mė thuaj po 559
6  Aromė dashurie  Aromė dashurie 518
7  Falmu pėr njė natė  Falmu pėr njė natė 502
8  Rashė nė dashuri  Rashė nė dashuri 494
9  Erdhe si magji  Erdhe si magji 436
10  Mos vono  Mos vono 420
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin
    Sinan Hoxha — Ah sikur tė vije    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Ah sikur tė vija  Ah sikur tė vija 1053
2  Rina Rina  Rina Rina 946
3  Eja eja ti  Eja eja ti 766
4  Sonte kemi dasėm  Sonte kemi dasėm 710
5  Oh kjo zemėr  Oh kjo zemėr 640
6  Porsi flutur mė afrohesh  Porsi flutur mė afrohesh 633
7  Po tė pres akoma  Po tė pres akoma 595
8  Ti je yll dhe perėndeshė  Ti je yll dhe perėndeshė 567
9  A e di  A e di 521
10  Vogėlushe bukuroshe  Vogėlushe bukuroshe 520
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin
    Sinan Hoxha — Ekzistoj    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Ēaj Jorie Shukarie  Ēaj Jorie Shukarie - Sinan Hoxha, Soni 2083
2  8 me 2  8 me 2 1881
3  Mamin, babin e mashtron  Mamin, babin e mashtron 1760
4  Potpuri e Shqipėrisė sė Mesme (I)  Potpuri e Shqipėrisė sė Mesme (I) 1551
5  Mė s’tė du  Mė s’tė du 1468
6  Mė fal  Mė fal 1219
7  Potpuri e Shqipėrisė sė Mesme (II)  Potpuri e Shqipėrisė sė Mesme (II) 1180
8  Vetėm ty tė du  Vetėm ty tė du 1156
9  Ah ke fat  Ah ke fat 1098
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja