Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Motrat Mustafa — Se n'parajsė gurbet nuk ka    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Kush mi qan lotėt e mia  Kush mi qan lotėt e mia 2159
2  Ka shku djali nė Gjermani  Ka shku djali nė Gjermani 2046
3  Kėngė dasmash  Kėngė dasmash 1606
4  Bjeri bjeri vajzo defit  Bjeri bjeri vajzo defit 1298
5  Se n'parajsė gurbet nuk ka  Se n'parajsė gurbet nuk ka 1274
6  Valle Shqipe  Valle Shqipe 1148
7  Mori qike lule Rudine  Mori qike lule Rudine 605
8  Balukja  Balukja 393
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin
    Motrat Mustafa — Tė kam motėr ty dhe kėngėn    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Ē'ke ti ēikė qė po qan  Ē'ke ti ēikė qė po qan 1575
2  Kėngė dasmash  Kėngė dasmash 1326
3  O gurbet i zi  O gurbet i zi 1286
4  Kush ėshtė ai  Kush ėshtė ai 1112
5  Tė kam motėr ty dhe kėngėn  Tė kam motėr ty dhe kėngėn 1020
6  Syrin a ma fal  Syrin a ma fal 977
7  Mė kaloi dita  Mė kaloi dita 923
8  Rritu goc e vogėl  Rritu goc e vogėl 784
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja