Faqja kryesore e muzikės Lista e plotė e artistėve Te gjitha albumet TOP-40 Kenget TOP-20 albumet Ndihmė

   

    Kastriot Tusha — Serenata    

Nr.           Kėnga rendit kenget sipas emrit Dėgjuar rendit kenget sipas numrit te degjimeve
1  Ēapkėnia  Ēapkėnia 3218
2  O Korēa ime  O Korēa ime 2660
3  Vitet ikėn tutje  Vitet ikėn tutje 2568
4  Veē njė ditė tė jetoja pranė teje  Veē njė ditė tė jetoja pranė teje 2338
5  Je si yll e je si hėnė  Je si yll e je si hėnė 2280
6  Lėrmė tė tė puth  Lėrmė tė tė puth 2132
7  Intimitet  Intimitet 2042
8  Emocionale nga Turqia  Emocionale nga Turqia 1991
9  Drenushia ime  Drenushia ime 1791
10  Falni dashuri  Falni dashuri 1682
11  Pėr datėlindje  Pėr datėlindje 1624
12  Jo...se nėna dhe tata nukė don  Jo...se nėna dhe tata nukė don 1535
 Dėgjo Albumin  Dėgjo Albumin

Veshja